Banner-Bulgari1

Закопане – зимова столиця Польщі

Закопане – місто в Південній Польщі, що розташоване у підніжжя гір Татр (Татри – найвища частина Карпатських гір). Це своєрідна мекка для туристів, що полюбляють гірськолижні види відпочинку. Це місто було одним із кандидатів на проведення зимових олімпійських ігор 2006 року, тоді ця честь випала Турину. Але Закопане – це не тільки зима і сніг, це ще й надзвичайно красиві гори, своєрідна архітектура та привітні люди.

Найцікавіше місце в Закопаному – це вулиця Крупувка, де можна погуляти, смачно поїсти та повеселитись. Вулиця закрита для транспорту, тому там можна спокійнісінько гуляти, сидіти на лавочці відпочивати, чи милуватися особливою архітектурою тамтешніх будиночків. Похилені ліхтарі, що супроводжують вас протягом прогулянки по Крупувці особливо вражають увечері.Тут ви можете купити щось поїсти, сувеніри та справжнього польського пива.

Для любителів, професіоналів, чи початківців у гірськолижному відпочинку, тут є безліч підйомників на будь-який смак: від найпростіших до найскладніших (на яких проводяться міжнародні змагання). І ціни тут порадують своєю доступністю навіть для українського гаманця, наприклад, під підйомником “Поляна Шимошкова” прокат лижного спорядження вартував лише 75 грн. за день, а день катання зі спуску середньої складності протяжністю 1400м – лише 240 грн.

Також в Закопаному розташована колійна дорога на гору Губаловка, по ній рухається 120-ти місний екскурсійний поїзд-вагон. Піднятися в одну сторону приблизно 32 грн., підйом і спуск разом – 45 грн.

Загалом в Закопаному є все, що потрібно для активного чи пасивного відпочинку: ресторани, кафе, бари, підйомники, витяги, магазини, лижні школи, бігові траси та навіть термальні озера. Все що вам потрібно – це лише потрапити сюди і на власні очі переконатись, що Закопане – це зимова столиця Польщі!

Подорожуймо, адже ми цього варті!

Також, Вам може бути цікава стаття як добратися в Закопане

Поділіться з друзями

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *