Banner-Bulgari1

Будапешт – місто мостів

20150101_172907 - копияБудапешт – місто мостів.
Саме така назва спала на думку після святкування Нового Року 2015 в Будапешті. Адже, через Будапешт протікає одна з найбільших рік Європи – Дунай, а частини міста Буда, Обуда і Пешт неначе нитками зшиті докупи численними мостами.

Довідка:
Будапешт – столиця Угорщини;
Відстань від Львова – приблизно 600 км. (в залежності від обраної дороги);
Населення – 1,7 млн. чол.;
Наземний транспорт: метро, автобуси, тролейбуси, трамваї, таксі, вело-прокат;
Валюта – форинт (приблизний курс 300 форинтів = 1 Євро);
Плата за паркову в центрі міста – 440 форинтів/годину;
Необхідність візи – угорська національна або шенгенська.

Отже, на цей Новий Рік мені пощастило, провести незабутні 3 дні в Будапешті. Скажу так, місто в якому завжди знайдеться: що подивитись, де поїсти, де відпочити та набратись сил.
Щоб Вам було зручніше, я позначив на карті місця, які на мою думку варто відвідати в Будапешті:

  1. Королівський палац;
  2. Будівля парламенту;
  3. Угорський державний оперний театр;
  4. Угорський національний музей;
  5. Площа Героїв;
  6. Термальні купальні графа Сечені;
  7. Острів Маргіт.

Звичайно, місць які необхідно відвідати, побувавши в Будапешті є значно більше, проте я для себе виділив ці основні, яким можна надати перевагу, якщо ви тут на день або трішки більше.

Місто і справді дуже велике і в архітектурному плані дуже цінне. Деякі споруди вражали своєю масштабністю і дорожнечею. Що сильно вразило – це те, що в історичній частині міста дуже широкі вулиці (порівняно з вузенькими львівськими), місцями по 3 полоси в одну сторону. Ми перебували там якраз на свята, коли повно туристів та приїжджих на власному транспорті, але довше одного разу на одному світлофорі жодного разу за 3 дні не стояли.

Якщо Ви вирішили поєднати велнес і спа, водні процедури, гастрономічний і історично пізнавальний тур – Будапешт саме для цього! Адже саме тут, майже в самому центрі міста, Ви зможете сходити у всесвітньо відомі купальні графа Сечені – які здавна відомі своїми цілющими властивостями.
сечені
Якщо любите поїсти смачну та поживну їжу – угорська кухня саме для вас! До речі, дуже подібна до закарпатської.
collage_photocat - к
Будапешт багатий на архітектурні пам’ятки, котрі милують око та захоплюють дух.20150102_120726 - к

collage_photocat мости - к

Якщо давати загальну оцінку місту – то воно є досить комфортним та привабливим для туристів, чистим та відносно не дорогим (за європейськими мірками). Місто в яке варто приїхати та побачити, погуляти та відчути його атмосферу, скуштувати угорської кухні та релакснути в термальних купальнях!

Подорожуймо, адже ми цього варті!

Щоб не пропустити найсвіжішу інформацію по даній темі і не тільки – введіть Вашу e-mail адресу:

Поділіться з друзями

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Будапешт – місто мостів: Один коментар

  1. Їздив минулого літа до Будапешту – чудове місто. Відвідав Музей образотворчих мистецтв, оперу. Острів Маргіт – взагалі особливе місце. Поїхав один, і не раджу нікому подорожувати одному) По-перше, це досить сумно, по-друге – я заблукав і, не знаючи угорської, було досить складно, бо мало хто розмовляв англійською. Добре, що я закачав до цього сервіс nextto.com, або то було worldmate.com – не пам’ятаю вже. Суть в тому, що там можна знайти мандрівників та місцевих жителів багатьох країн світу, із тих хто зареєстрований, звичайно. То мені пощастило і я знайшов декількох місцевих хлопців, які ще й знали англійську мову та поводили мене по таких місцях, де туристи і не ходять) В цілому поїздка вийшла дуже цікава)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *