Banner-Bulgari1

Управління часом або тайм-менеджмент, що це таке?

Управління часом або тайм-менеджмент (англ. time management)  – що це таке і з чим його їдять?

Як можна управляти часом? Хіба можна його сповільнити, зупинити чи пришвидшити? Час – це щось постійне, що завжди було, є і буде. Він минає і щоб ми не робили, доба буде містити 24 години, година – 60 хвилин, хвилина – 60 секунд. І тут як не крути, які курси по time management не закінчуй, які книжки не читай – ми нічого не вдіємо.

Але, якщо ми не можемо управляти часом, давайте подумаємо, що ми можемо зробити для того, щоб вмістити всі наші справи в добу, як підвищити нашу ефективність, як встигати виконувати все заплановане і мати час на відпочинок? Це і є основні завдання, які покладені на тайм-менеджмент.

Від сьогодні в категорії «Саморозвиток» з’являється нова рубрика, в якій я буду описувати основні постулати тайм-менеджменту, одним з них вже багато років, інші з’явились нещодавно та розвиваються одночасно з нашими потребами та способом життя. Всі методи написані та продекларовані величними постаттями в історії людства, відомими економістами, бізнесменами, філософами, мільярдерами, людьми, котрі на власному досвіді можуть показати як правильно керувати часом, планувати, встигати більше, відпочивати та насолоджуватись життям!

Моє завдання донести до Вас знання надбанні людством, які до цього часу були відомі лише тим хто вивчав та досліджував ці питання, що впродовж тривалого часу робив і я. Отримавши необхідні знання та перевіривши їх дієвість, я можу поділитись з Вами відібраними та згрупованими методами та способами управління часом, адже управління власним часом = управління власним життям!

В даній рубриці, я буду розповідати Вам про таке: хто краде ваш час, про принципи і методи планування, про розстановку пріоритетів, делегування повноважень, терміни виконання постановлених задач, про звички та про багато іншого та цікавого, що стосується тайм-менеджменту. Тому, щоб не пропустити всю цю цікаву інформацію, Ви можете підписатись на e-mail розсилку нижче

Щоб отримувати нові статті – введіть Вашу e-mail адресу:

Поділіться з друзями

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *