Banner-Bulgari1

Зустрічі з присмаком англійської

Існує думка, що скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина! Важко не погодитись, адже вивчаючи іноземну мову, ми не тільки вчимося говорити, а ще й проникаємо в іншу культуру, менталітет, традиції.

Вже понад два роки я вивчаю англійську мову. У школі та інституті вивчав німецьку, тож навчання прийшлось починати з нуля. І ось зараз, я вже маю перші результати: успішно пройшов конкурс та приймав активну участь у проведенні ЄВРО 2012 у місті Львові, як волонтер фан-зони. Отримавши неоціненний досвід та здобувши мовну практику, я зрозумів, що одним з найкращих методів опанування іноземної мови, – є застосування знань на практиці та при спілкуванні з носіями мови.

Отже, озброївшись пошуковиками та всілякими іншими методами пошуку необхідної інформації, я знайшов у Facebook групу «Language Exchange Club Lviv», котра якраз займається тим, що мені так потрібно – організацією зустрічей тих хто вивчає мову та носіїв цієї ж мови.

Щодо мов, якими проводяться зустрічі, то це: англійська, німецька, українська, іспанська, італійська та інші.

Зустрічі відбуваються в різні дні (кожна мова має свій визначений день) і в різних місцях, за цим потрібно слідкувати на сайті групи у Facebook.

Сьогодні мова піде про «English Speaking Meeting» (зустрічі англійською), адже саме на таких зустрічах побував я. Вони, як правило, проводяться щосуботи з 15:00 до 18:00 на нижньому поверсі «Пузатої хати» (вул. Січових Стрільців 12). Формат дуже приємний і дружелюбний. Ви одразу помітите (і почуєте), що тут «English Speaking Meeting». Якщо бути присутнім на зустрічі з самого початку, то можна стати свідком, як стіл, за яким сидять охочі поуправлятися у знаннях англійської мови, стає все більшим і більшим. Спершу це два столика зсунуті до купи, далі три, чотири і так далі. Нерідко кількість присутніх досягає 20-30 чоловік. Все що від вас потрібно – це прийти, а далі діло піде само-собою. Ви присідаєте і починаєте говорити, говорити і ще раз говорити. Якщо з людиною ви бачитесь вперше – то тут все починається зі знайомства, якщо вже цей етап пройдений раніше – то скоріш за все ви продовжите розмову з минулої зустрічі.

Переваги, таких зустрічей:

  1. Ви удосконалюєте знання іноземної мови;
  2. Долаєте мовний бар’єр;
  3. Збільшуєте навички комунікації;
  4. Знаходите нових друзів (часто іноземців);
  5. Весело проводите час.

Такі пункти можна перелічувати і перелічувати, кожен сам для себе обирає, для чого саме йому це.

Для мене – це ще один крок до самовдосконалення та саморозвитку, до втілення життєвих амбіцій та до знань.

Вам ж пропоную: приєднатися до клубу, обрати свою мову (чи одразу дві) і весело здобувати знання та таку дорогоцінну мовну практику.

А які методи вивчення іноземної мови використовуєте Ви? Ваші відповіді залишайте в коментарях до даної статті нижче.

Поділіться з друзями

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Зустрічі з присмаком англійської: Один коментар

  1. Дякую, дуже цікава стаття і корисна інформація! Обов’язково треба буде спробувати Ваш метод. Я останнім часом намагаюся переглядати фільми англійською з субтитрами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *