Banner-Bulgari1

Хто краде наш час?

Прийшов зранку на роботу: кава зі співробітниками, перевірив пошту, зайшов на аккаунти в соціальних мережах, подзвонив телефон, зайшов співробітник за порадою, інший попросив допомогти, почитав новини в Інтернеті, обід, кава-чай, свої справи навалились, почав робити одне, сказали робити інше, кидаєш попереднє, робиш друге, коли доробив повертаєшся до першого, забув на чому закінчив, зайшов співробітник, соціальні мережі, пошта і все… Робочий день закінчився, можна підбити підсумки:

  1. Втомлений шалено;
  2. Роботи море (з кожним днем недоробки накопичуються);
  3. Нічого не зроблено (нічого не встигаєш);
  4. Єдине бажання додому, телевізор і ліжко.

А завтра? А завтра знов на «каторгу» і все по-новому. Знайома ситуація?

Половину дня ми просто марно тратимо. А хто поверне нам цей потрачений день!? А так, непомітно, проходить все наше життя!

Друже, я відкрию для тебе один секрет – ти не один такий. Це звичайний робочий день середньостатистичного офісного працівника, таких, мабуть, 90%, а то і більше. Наше життя складається з років, рік – з місяців, місяць з тижнів, а тиждень з днів. Отже, якщо ми хочемо змінити наше життя – нам треба змінити всього-на-всього наш день! Один однісінькій день, уявляєш?

Перечитай ще раз уважно перший абзац, і ти побачиш, що не так важко буде змінити цей день.

Розмови, соціальні мережі, новини, перевірка пошти, кава, свіжий анекдот – це все краде наш час! Хоча для декого такий спосіб проведення робочого дня цілком прийнятний, як то кажуть «солдат спить – служба йде», тобто головне що є робота, дні так проходять – зарплата платиться, багатьом це підходить. Але не нам!

Ніхто не каже, що від цього всього необхідно відмовлятись, але нам необхідна оптимізація нашої роботи та дисципліна. Тому, якщо це все впорядкувати – вивільниться море часу. Пропишіть собі чіткий розпорядок дня, наприклад: виділіть для перевірки пошти і миттєвих відповідей (1-5 разів на день – залежно від Вашої необхідності роботи з поштою) – 30 хв., соціальні мережі – 10-15 хв., кава – 10 хв., на не робочі розмови також можна виділити деякий час, скажімо, в кінці робочого дня і якщо до Вас хтось зайде чи зателефонує, просто потрібно відповісти: «Я зараз зайнятий, це щось терміново, по роботі? НІ? Тоді зайди чи зателефонуй  мені о 17:30». І все! Привчіть, щоб Вас не турбували по дрібницях. Кожного дня виділіть собі від 30-ти хвилин до години на форс-мажорні ситуації, Вам не обов’язково треба буде їх використовувати, але якщо б щось трапилось, воно не зможе Вас вибити з колії – адже Ви будете готові до цього. Бо коли в нас кожна хвилинка буде прописана згідно плану, і не дай Бог, щось піде не так, це буде «зсув» всього графіку, а отже і додатковий стрес для нас, а нам цього не потрібно!

Якщо у Вас буде чітко розписаний розпорядок дня, коли все буде впорядковано – Ви позбудетесь того хаосу, який постійно краде Ваш час та не дає встигати виконувати все заплановане.

Спробуйте, вищенаведену пораду, складіть графік і чітко слідуйте йому, і пам’ятайте, що це все веде Вас до кращого життя і Вашої перемоги!

Для досягнення будь-якої цілі – необхідна зміна в самій людині!

Якщо хочеш мати те чого не маєш сьогодні – роби те, що не робиш сьогодні!

Щоб не пропустити найсвіжішу інформацію по даній темі – введіть Вашу e-mail адресу:

Поділіться з друзями

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Хто краде наш час?: 4 коментарі

  1. Тайм менеджмент дуже допомагає в роботі.
    З досвіду скажу, варто записувати всі справи в записник, розділити завдання на термінові і звичайні, з термінових вибрати найважливіші і зробити їх в першу чергу, потім зробити інші термінові, але не важливі, в такий спосіб ви позбудетеся напруженості в роботі. Потім можна братися за нетермінові але важливі справи, а потім і всі решта. Якщо так працювати то і настрій зявиться і робота приноситиме задоволення і гордість за те, що ви зробили.

  2. Доволі цікава стаття, але на роботі не вдається чітко слідувати графіку, інше діло коли працюєш вдома і більше нікого поряд немає)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *