Banner-Bulgari1

Як зареєструватись на Google AdSense та почати заробляти

google-adsenseМабуть, кожен власник блогу чи інформативного сайту, рано чи пізно задумується про монетизацію свого інтернет ресурсу або заробітку з нього. Одним з таких реальних способів є Google AdSense, саме про нього я вам і розповім сьогодні.

Google AdSense – чудовий та надзвичайно простий спосіб монетизації свого сайту. Проте, про нього варто задумуватись лише після того, коли ваш ресурс достатньо розкручений та має великий трафік. Особисто я зареєструвався (спершу, як в якості експерименту), лише тоді коли мій сайт за день відвідувало біля пів тисячі унікальних читачів.

Про те, як написати цікаву та популярну статтю, яка буде приносити відвідувачів на сайт, я писав тут: «Як написати популярну статтю, або як моя стаття була прочитана більше 200 000 разів!».

Отже, для того щоб зареєтруватися та почати заробляти Google AdSense необхідно пройти лише 3 кроки:

  1. Подача заявки – вам необхідно мати обліковий запис Google, ви можете використати його при реєстрації або зареєструвати новий. Переходите за посиланням https://www.google.com/adsense – та нажимаєте на кнопку «зареєструватись» або «sign up now». Входите в свій аккаунт або створює новий. Важливо, всі дані, що ви вводите – подавайте правдиві, адже потім по них вам будуть робитись виплати.
  2. Розміщення реклами на сайті – після реєстрації сайту необхідно на ньому розмістити рекламу. В “Моїх оголошеннях” нажимаєте на кнопку “+ Новий рекламний блок” – далі вибираєте назву, розміри, тип оголошення, зберігаєте та отримуєте код. Цей код ви вже вставляєте на свій сайт в місці, де ви би хотіли, щоб з’явилась реклама.
  3. Перевірка вашого аккаунта командою Google AdSense. Після перевірки та одобрення вашого сайту, вмісту, стилю та правил оголошень, за кожен «клік» по рекламі вам будуть начислятись кошти.

Не забувайте, що на Google AdSense є свої правила, порушуючи які – вас можуть по-життєво «забанити». Щоб більше розібратись зі всіма новвоведеннями та правилами, завжди, перед початком роботи, варто перечитати Принципи роботи AdSense.

На сайті ви завжди зможете прослідковувати за активністю показів реклами, «кліків» по ній, а також по заробітку з сайту. До вашого відома, не кожне натискання на рекламу однаково вартує, це все залежить від багатьох чинників, ось деякі з них: країна звідки було здійснено перехід на рекламний сайт (США, Німеччина, Франція і т.п. – дорожче, Україна – дешевше), платоспроможності рекламодавця (наприклад, реклама від Booking – дорожче, реклама місцевого підприємця – дешевше). Саме знаючи оці не значні хитрощі, багато хто умудряється заробляти на Google AdSense пристойні кошти, створюючи спеціалізовані сайти під іноземного користувача та дорогого рекламодавця.

Для вас ще одна порада, якщо у вас сайт по продажам, краще не розміщувати рекламу від Google AdSense, адже тоді на вашому сайті з’явиться реклама від ваших конкурентів, котрі можуть «задавити» вас своїми цінами та асортиментом і таким чином «вкрасти» вашого клієнта з вашого ж сайту. Проте, якщо у вас інформативний сайт чи популярний блог, можете спробувати розмістити на ньому рекламу від Google AdSense та самим пересвідчитись у реальності заробітку з інтернету.

Отже, якщо ви пройшли три кроки, що прописані – вас можна привітати, ви тепер зареєстровані в Google AdSense та зможете заробляти цент за центом, долар за доларом в інтернеті на своєму сайті. Гарних та дорогих вам “кліків” 😉

В наступній статті читайте, як я заробив та отримав перші кошти в Google AdSense.

Поділіться з друзями

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Як зареєструватись на Google AdSense та почати заробляти: Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *