Banner-Bulgari1

Як самостійно забронювати номер в готелі?

Чи купували ви коли-небудь путівку в туристичній фірмі, чи тур, чи просто приїжджали в готель та заселялися в нього вже по факту. А чи знаєте ви, що майже в кожному з цих випадків ви переплатили? Так, так. Ви ж не думаєте, що туристична агенція – благодійна організація? Чи готель при дефіциті номерів здасть вам номер по найоптимальнішій для вас ціні? Всі вони заробляють і чесно кажучи не малі гроші.

Хочу сьогодні вам запропонувати вже не новий, але ще не зовсім поширений серед українців спосіб – це бронювання на сайті www.booking.com.

По-перше – ви можете з будь-якого місця де є доступ до інтернету переглянути пропозиції та зробити бронювання;

По-друге – букінг.ком не бере комісії за бронювання та гарантує найнижчу ціну (якщо ви знайдете деінде дешевшу ціну, вони запропонують її вам);

По-третє – сайт перекладено на українську мову, що дозволяє вам легко зрозуміти та обрати саме той варіант, який є найбільш оптимальним для вас;

По-четверте – найбільший вибір номерів, апартаментів в будь-якому куточку світу;

По-п’яте – на сайті існує система відгуків та рекомендацій людей, котрі вже встигли побувати в даному місці, яка дозволяє вам реально оцінити якість послуг, що надаються тим чи іншим готелем, костелом чи гостьовим будиночком, а не вестися на рекламу.

По-шосте – зараз на сайті Booking.com існує унікальна можливість заощадити (для нових користувачів), ви реєструєтесь за цим посиланням https://www.booking.com/s/34_6/bebesh15 , якщо ви бронюєте проживання, після заїзду та виселення з нього, до 60 днів Ви отримуєте повернення коштів на Вашу картку в розмірі 10%! Погодьтесь – приємний бонус! 😉

Отже, як забронювати номер на букінг.ком?

 1. Раджу вам зареєструватися. Реєстрація не є обов’язковою, але при наступних бронюваннях вам не потрібно буде заново вводити свої контактні дані;
 2. Обираєте напрям куди будете прямувати, дати на які плануєте здійснити подорож, кількість дорослих/дітей та кількість необхідних номерів, і все – пошук.
 3. Далі зверху по центру сторінки ви зможете відсортувати по яким критеріям ви хочете щоб вам відображалися пропозиції, це є: рекомендації, кількість зірок, розташування, ціна та оцінка за відгуками гостей.
 4. Обравши ту пропозицію, яка вам до душі – можна переходити до бронювання (але раджу не спішити, переглянути як найбільше пропозицій, порівняти ціни, відстань до моря, центру міста, до тих місць, які вас найбільше цікавлять, інфраструктура та відгуки гостей).
 5. Обираєте вид номеру, кількість таких номерів і нажимаєте «забронювати зараз».
 6. Вводите ваші дані (якщо ви вже зареєстровані, дані заповняться самі автоматично):

– прізвище та ім’я (бажано так як в закордонному паспорті, якщо ви їдете за кордон);

– e-mail;

– ім’я та прізвище гостя (якщо гостей більше одного, раджу прописати їх усіх через кому, адже деколи на кордоні просять підтвердження броні, в такому випадку будуть прописані усі подорожуючі і до вас не буде виникати ніяких додаткових запитань);

– кількість гостей

– інколи є можливість обрати чи дозволене куріння в номері;

– особливі побажання – наприклад, вид на місто, на море і т.п. Особливі побажання пишете мовою тієї країни, в яку збираєтесь подорожувати.

7. Додаєте свою поштову адресу, індекс, телефон та обираєте країну.

8. Вводите дані вашої кредитної картки:

– тип кредитної картки;

– номер кредитної картки;

– ім’я власника картки;

– доки дійсна (також вказано на кредитці);

– далі можете поставити «галочку» на «Додати цю кредитну картку до вашого аккаунта для швидшого оформлення бронювань», щоб при  майбутніх бронюваннях не вводити заново усі дані (в будь-якому випадку ви завжди зможете її видалити з вашого аккаунта);

– натискаєте «Забронювати цей номер»

Важливо, перечитавши форуми та відгуки, можна зробити висновки, що існують різні випадки з кредитними картками, це все залежить від готелю. Тобто, один готель блокує кошти необхідні для бронювання на вашій кредитній картці, але після реальної оплати розблоковує їх. Інший, може одразу зняти всю необхідну суму. А ще один, використовує ваші дані карточки просто для гарантії, тобто на кредитці взагалі може не знаходитись коштів, але ви можете успішно здійснити бронювання.

Ще існують випадки, з якими я особисто стикався – це бронювання без кредитної картки. Тобто всі ті самі кроки, що і вище, лише без 8 пункту. Вам немає чого переживати, якщо вам прийшло підтвердження на e-mail про те, що ви забронювали номер – значить воно так і є!

9. На e-mail приходить підтвердження вашого бронювання. Роздрукуйте його відразу вашою рідною мовою – щоб ви знали точно все, що ви замовили, мовою країни готелю – щоб вони швидко зорієнтувалися, та англійською (якщо вона відмінна від мови країни готелю) – деколи проїжджаючи через транзитні країни, може знадобитись бронювання англійською мовою, як інтернаціональною. І все, роздруковану бронь берете зі собою в подорож і пред’являєте в готелі перед поселенням.

Все, ось так легко можна самому спланувати відпочинок, вибрати те місце проживання, що вам до душі, та реально зекономити.

Подорожуйте, насолоджуйтесь життям та замість послуг посередників витрачайте ваші гроші на себе, адже ви цього варті;)

Реєстрація на Booking.com

Поділіться з друзями

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Як самостійно забронювати номер в готелі?: 5 коментарів

 1. Я забронювала готель в Польщі , ввела всі дані про гостей, а коли пустила на друк там чомусь не пише хто там буде проживати( наші прізвища ) зверху броні є код тільки , чи пройде таке в посольстві?

  • Я також забронювала.і немає прізвища.чи пройшло таке в посольстві.дякую.

 2. Ну і щодо відгків. Не вартує вірити букінгу на всі 100% , бо відгуки строго модеруються. Якщо відгук занадто критичний, він не буде надрукований. Я залишив негативний відгук про епічний “готель” в Будапешті, а на букінгу після модерації залишилося: “У даному відгуку відсутні коментарі”.
  Так що залишаються солоденькі схвальні відгуки і легка критика, а суттєве не відображається.

  • Якщо бути відвертим, я взагалі двояко ставлюсь до відгуків, адже скільки людей – стільки думок. Я сам часом був надзвичайно задоволений готелем, сервісом, харчуванням, а у відгуках читав – “повний жах”. Також стикався і з оберненою ситуацією, готель “лажа” – а пишуть “краса неземна”. Відгуки – це не те, чому потрібно “сліпо” довіряти, але часто вони скеровують в потрібне русло.

 3. А на Booking.com написано що вони гарантують безпечне бронювання: “Безпечне бронювання. Коли ви бронюєте через наш сайт, ваші дані захищені безпечним з’єднанням.”
  http://is.gd/ZvfKhM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *