Banner-Bulgari1

Нові правила реєстрації на подачу документів на шенген-візу до пункту прийому візових анкет у Львові

Віза (2)Мабуть, багато з читачів нашого сайту, Це перемога, слідуючи моїм підказкам, як відкрити шенгенську візу на прикладі шопінг-візи, стикнулися з такою проблемою, як відсутність вільних дат на реєстрацію. Особливо це стосується Львівської області. Апогею ця проблема досягла в останні місяці, бо враховуючи політичну та економічну ситуацію, приближенням «гарячого сезону» в туристів, люди під візовим центром, так звані «рішали», користуючись даним становищем, зробили на реєстрації справжній «бізнес» («торгівля повітрям», як це називаю я). Засівши на телефони, запустивши спеціальні програми для блокування сайту та телефонів колл-центру, доступ до реєстрації був, майже весь, у них. Ціни коливались від 70 до 200, 300, 400 грн., дехто називав цифри навіть в доларах, лише за реєстрацію!!! І якщо колись ще було реально зареєструватись самостійно на подачу документів, то тепер навіть, якщо знаєш всю процедуру від А до Я, маєш самостійно заповнену анкету, то тепер без «сторонньої допомоги» ти цього просто не міг зробити! Цьому колись мав прийти кінець, і врешті-решт він прийшов!

Тому, продовжуючи візову тему, вирішив написати статтю, в якій будуть описанні нові правила реєстрації на подачу документів на візу в Польщу до пункту прийому візових анкет у Львові.

Отже, з 1 червня 2014 року, для подачі документів на візу в Польщу у пункті прийому візових анкет Львова, спершу необхідно сплатити сервісний збір візового центру, в розмірі 18,5 Євро, а тоді вже буде змога самої реєстрації. На практиці вся процедура є досить простою та виглядає так:

1. Вам необхідно прийти у будь-яке відділення “IdeaBank” (список відділень Львівської області тут) або “KredoBank” (список відділень Львівської області тут та Львова тут) та сплатити сервісний збір в розмірі 18,5 Євро, в гривневому еквіваленті, по курсу банку на день оплати. Для того щоб здійснити оплату, при собі необхідно мати:
– паспорт громадянина України;
– закордонний паспорт;
– вказати номер телефону.

2. Після того, коли Ви оплатите сервісний збір, система банку в квитанції згенерує Ваш персональний код, з яким Ви будете мати доступ до реєстрації на подання документів на виготовлення візи;

3. Через 24 години, для Вас відкриється можливість реєструватись безпосередньо на сайті візового центру або за телефонами колл-центру:
(032) 242-45-64
(044) 594-54-96
(032) 235-17-76
(050) 117-90-53
08:00 – 22:00, з Пн. по Пт.

4. Під час реєстрації, Ви вказуєте Ваш персональний код, що був сформований раніше банком на квитанції та дізнаєтесь дату Вашої подачі документів для отримання візи.

5. В день та час, на який Вам було призначено у пункті 4, Ви приходите у візовий центр та подаєте документи. Тепер Ви сплачуєте тільки 35 Євро (вартість візи);

6. І все, через 6-30 робочих днів (як правило, віза вже готова на 5 робочий день після обіду), Ви – щасливий володар візи!

Як бачимо, процедура є досить простенькою та, можливо, вирішить вічну проблему з чергами під візовим центром (або, як останнім часом, неможливістю самостійної офіційної реєстрації), адже тепер, Вам треба буде особисто піти в банк та оплатити сервісний збір, аж тоді відкриється доступ до реєстрації (це зможе заблокувати фальшиві реєстрації “рішал”) після якої, слідуючи всім правилам статті “5 кроків на зустріч Шенгенській зоні або як відкрити шопінг-візу“, ви з легкістю зможете самостійно відкрити візу, а не платити сумнівним особам, а зекономлені гроші краще потратити на емоції, а найкращі емоції, як відомо, здобуваються в подорожах, а подорожувати дуууже легко (та дешево), особливо, якщо у Вас є віза! 😉

Подорожуймо, адже ми цього варті!

Статті по темі:

5 кроків на зустріч Шенгенській зоні або як відкрити шопінг-візу

Як заповнити анкету на Шенгенську візу (на прикладі шопінг-візи)

Друга шопінг-віза (нюанси)

Митні правила України: що варто знати, коли повертаєшся додому

Щоб не пропустити найсвіжішу інформацію по даній темі і не тільки – введіть Вашу e-mail адресу:

Поділіться з друзями

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Нові правила реєстрації на подачу документів на шенген-візу до пункту прийому візових анкет у Львові: 10 коментарів

 1. Пінґбек: Історія Одної Візи | N! думок

 2. Скажить будь ласка,чи можу я оплатити 2 тижни наперед и через 2 тижни писля оплати реэструватися ,тобто ставати в “чергу”?

 3. як правильно зареєструватись на подачу документів на візу, і чи можна самостійно вибрати дату. код для реєстрації має форму ****/****/**** як він вводиться в трьох полях???????

 4. Все зроблено так, щоб неможливо було зареєструватись. Багато інформації, обов”язкової до заповнення, коментується на англ. мові, може все набране щезнути і ти так і не зрозумів – здійснена реєстрація чи ні? А наступний вхід система дозволяє через 20-30хв. І тут сюрприз : ви не зареєстровані, а наступна дата реєстрації вже на 2 дні пізніше!!! Мучитесь знову і коли вже на фінішній прямій- треба ввести код- як би правильно ви його не вводили, все одно іде напис “некоректно введений код” і СТОП. А потім вас тупо викидає з реєстрації… і все знову. Тому треба сідати за телефон і дзвонити, дзвонити, … Може повезе. Бажаю удачі.

 5. Пінґбек: Пригоди з польським шенгеном “на закупи” | Блоґ одного кібера

 6. Які такі плюси? Станом на 01.07 на веб-сайті ППВА у Львові вільна дата 13 серпня (та й то ненадовго, потім система видала вже звичне No date(s) available for appointment at Польщі Львів). Обрати іншу дату – неможливо (принаймі офіційно). Система консульства e-konsulat вільних дат пізніше 17 липня так і не відображає! І навіть на письмовий запит (скаргу) консульство не вникаючи в зміст відправляє записуватися і платити за послуги в приватну структуру! Тож ще раз запитую: які плюси? можливо в тому, що приватна контора без гарантій буде володіти усіма вашими приватними даними? чи може в тому, що вам залишають вибір без вибору? Але ні. Звісно ж. Плюс же ж у тому, що гроші несете в банк наперед наче після того все буде зроблено за вас. На практиці знаю, що наші люди дуже мало читають правила, умови, договора. Раджу почитати правила подання до ППВА документів і зрозумієете, що там є чимало “темних” моментів, за які консульство вам жодних гарантій не надасть…

 7. Доброго дня.
  Підкажіть як правильно зареєструватись, ще раз на чергу, щоб не втрачати часу на очікування.
  По порядку 🙂
  1. Я оплатив сервісний збір 3 червня.
  2. Наступного дня, вдалося зареєструватися на чергу на 2 липня.
  3. Якщо я здаю 2 липня документи, і за вашими словами через 5 днів отримую візу.
  4. Грубо кажучи 10-15 числа я вже можу привезти фактуру з Польщі для другої візи.

  Чи можу я зараз оплатити ще раз сервісний збір і записатись на чергу наприклад на 20 число ? Щоб потім коли я привезу фактуру 10-15 числа не чекати же місяць.
  Чи так ще ніхто не робив ? 🙂

  • Відповіли по телефону,
   в системі не може існувати 2 реєстрації на 1 людину.
   Візовий збір оплатити завчасно можна, а реєструватись на чергу наступний раз тільки тоді коли здав документи першого разу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *