Banner-Bulgari1

Друга шопінг-віза (нюанси)

Багато вже написано і сказано про те, як відкрити першу шопінг-візу, які необхідно подати документи, як заповнити анкету. Але про другу/третю візу інформації практично немає, а якщо і є, то якось воно не зрозуміло: що, як і наскільки? Дивно, адже друга, третя (і так далі) шопінг-візи є багаторазовими, тобто дають Вам право перетинати кордон Шенгенської зони багато раз, подорожувати багатьма країнами. Тому спробую сьогодні розкрити більш детально цю тему.

Перше, що необхідно – це чітко слідувати статті, в якій розказується як лише за 5 кроків отримати Шенгенську візу (стаття тут). Тобто Ви все робите так як при виготовленні першої шопінг-візи (реєстрація, анкета і т.д.). Проте існують деякі нюанси, отже:

 1. Реєстрація відбувається ідентично як і при першій реєстрації на шопінг-візу, тільки Вам необхідно сказати, що Ви хочете подати документи на другу шопінг-візу;
 2. При заповненні анкети, слідуєте інструкції по заповненню, проте потрібно вказати трішки відмінні дані від першої анкети на Шенгенську візу, це:5-1

24 Пункт. Кількість в’їздів – ставимо «галочку» там де «багато»;

25 Пункт. Запланований час перебування або транзиту. Просимо вказати кількість днів – ставите 90 днів.

29 Пункт. Запланована дата в’їзду на територію Шенгенської зони – ставите дату, коли Ви приблизно плануєте перший раз перетнути кордон.

30 Пункт. Запланована дата виїзду з території Шенгенської зони – ставите дату плюс один рік до запланованої дати в’їзду та мінус один день. Наприклад, якщо у Вас запланована дата в’їзду «30-04-2016» – то дату виїзду ставите «29-04-2017».

Далі всі інші пункти заповнюєте, як в анкеті на першу шопінг-візу.

 1. Якщо Ви дослухалися моєї поради у статті «5 кроків на зустріч Шенгенській зоні або як відкрити шопінг-візу» і одразу зробили страховку на 1 рік (Виготовлення страховки для візи з доставкою по Львову!), то цього разу Ви зекономите, адже Ви даєте її знову при подачі документів. Також Ви економите на фотографіях, якщо від моменту, коли Ви їх виготовили ще не пройшло 6 місяців (у Вас ще має залишитись дві фотографії з першої шопінг-візи).
 2. І основний і дуже важливий нюанс, без якого Ви не зможете виготовити багаторазову Шенгенську (шопінг) візу – це Фактура ВАТ. Спеціально для Вас наводжу нижче приклад того, як має виглядати ця Фактура ВАТ.Фактура ВАТ Щоб її отримати достатньо вказати ваші дані: прізвище, ім’я (так як у закордонному паспорті) та адресу проживання (хоча у візовому центрі сказали, що достатньо прізвища та ім’я). Моя Вам порада, щоб полегшити собі і продавцям життя, надрукуйте собі цю інформацію на листочку і при покупці просто будете його давати продавцеві. Щоб Вас зрозуміли кажете, що Вам необхідна «Фактура ВАТ до параґону», можете також роздрукувати собі зразочок, що вище, для того щоб ще й показати, що Вам потрібно. Фактура Ват обов’язково повинна бути друкована, має бути печатка магазину, підпис продавця, інформація про куплений товар та Ваші дані.

Ось і все, якщо Ви будете чітко діяти інструкції у вас не буде жодних проблем з отриманням Шенгенської шопінг-візи, з якою Ви зможете подорожувати, їздити на шопінг, вивчати нові культури та збільшувати свій світогляд.

Всі Ваші запитання та відгуки, залишайте в коментарях нижче. Буду Вам вдячний якщо поділитесь інформацією з друзями у соціальних мережах. Також, щоб бути у курсі подій, Ви легко зможете підписатись на нові статті від мене, для цього в полі нижче лише введіть вашу e-mail адресу.

Подорожуймо, адже ми цього варті!

Щоб не пропустити найсвіжішу інформацію по даній темі і не тільки – введіть Вашу e-mail адресу:

УВАГА!!! З 15.10.2014 року, Польща вводить нові вимоги до документів для отримання шенгенської візи! Додатково до стандартного набору документів необхідно буде подати: 1. Документи, що підтверджують вид діяльності, наявність фінансових коштів/зв’язків з Україною; 2. Документи, що підтверджують наявність фінансових засобів для покриття витрат пов’язаних з подорожжю до країн зони Шенген; 3. Документи, що підтверджують проживання.  Деталі тут ⇒  “Спростити не можна погіршити” або шопінг-віза версія 2.0

Поділіться з друзями

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Друга шопінг-віза (нюанси): 160 коментарів

 1. Підкажіть будь ласка їду з дітьми на другій шопінг візі в португалію вилітаю з варшави чи мала бути моя віза вже використана чи можна зразу через польщу в португалію

 2. Добрий вечір! дуже потрібна допомога.
  оформила фактуру вчора і вже вдома помітила що в прізвищі пропущено одну букву. що можна зробити??? якщо хтось знайомий поїде в той ж магазин і попросить продавця видати нову без помилки але з тою ж датою або внести коректуру?

 3. Хочу відкрити 2 шопінг візу. маю страхівку видана 24.04.2016 і діє до 23.03.2017. піде вона для подання на другу візу?

 4. Добрий вечір! У мене така ситуація, що знайома реэструвала мене з дочкою на подачу документів на другу шопінг візу і вписала замість фаміліі дочки ще раз мою( у нас різні фаміліі, але вона вписана в мій паспорт) чи приймуть у мене іі документи чи зразу знімати з реэстраціі і навіть не пробувати подавати документи? Дякую!

  • Добрий вечір! Чи відкрили Вашій дочці візу?В мене третя віза на закупи, сину 12 років,вклеєний в мій паспорт, як зробити йому річну візу, у візовому центрі документи не прийняли,сказали,що йому візу буде відкрито тільки на період проплаченого готелю,і не більше.Порадьте, будь ласка,як правильно зробити на рік.

 5. Скажіть, будь ласка, якщо я з шопінг візою поїду в чехію через польшу і не буду мати з собою фактур не буде проблем на кордоні? Другу візу офлрмляти не буду

 6. Доброго вечора, таке питання. Чеки і фактура потрібна тільки з польщі чи вони можуть бути з бідь-якої країни шенгену?

 7. доброго дня! у мене відкрита перша польська шопінг віза, з якою я планую летіти до Італії на зустріч з друзями на декілька днів. Іду до Кракова, потім літаком на Рим, так само повертаюсь.Чи не буде в мене ніяких проблем в аеропорту Кракова? мається на увазі, що відповідати на питання митної служби у таких випадках?
  І ще питання: які штампи будуть в моєму паспорті: в”їздта виїзд з Польщі? Дякую!

 8. Отримала другу шопінг візу. Хочу відвідати подругу в Іспанії, ( подруга зможе оформити запрошення для мене) буду летіти з Варшава- Мадрід. Скажіть будь ласка, як підтвердити мету поїздки і що краще казати на кордоні Польща-Іспанія? Дякую 🙂

 9. Отримала другу шопінг візу, хочу полетіти з Варшави до Мадриду до подруги (подруга може оформити запрошення для мене). Скажіть будь ласка, що може бути підтвердженням мети моєї поїздки і що краще казати про мету візиту до Іспанії,якщо спитають на кордоні Польщі- Іспанія? Дякую 🙂

 10. Підкажіть, будь-ласка. В мене річна польська віза на закупи. Віхала через Польщу, зараз відпочиваю в Італіі. Чи можна назад повернутися через Венгрію? Чи не виникне проблем з відкриттям наступноі візи на закупи? Може краще не ризикувати і повернутися назад через Польщу? Це перший візд після відкриття другоі візи

 11. Доброго дня.Підскажіть,будь ласка я подаю на 2 шопінг візу і в моій фактурі вказано імя,прізвище і номер паспорта.Але у прізвищі зробили помилку замість HALABURDA написали HSLABURDA.Чи можуть через це мені дати відказ на візу?

  • Доброго дня. Всі інші дані вірно – то має бути все добре! Колись дозволялись незначні технічні помилки в прізвищі, як зараз – не відомо.

 12. як оформити третю шопынг візу, якшо друга річна прокатана але без фактур( з попередніми все нормально)?
  і які варіанти з польськими візами можливі в такому випадку

 13. Маю польську шенген візу на закупи на 1 рік. Була по ній 5 днів у Польщі ( перетинала кордон Польщі ) і 13 днів у Болгарії ( перетинала кордон Румунії та Болгарії), тобто час перебування в Болгарії є більшим від перебування в Польщі. Маю 6 польських фактур. Можуть не відкрити наступний шенген в Польщу? Чи є якісь виправдувальні пояснення з мого боку? Підкажіть, будь ласка, хто знає.

 14. Підкажіть будь ласка , чи я можу просто заповнити у консульстві , бланк письмової декларації , ? І вже не надавати документи , що підтверджують наявність фінансових засобів , це або довідку з банку або дорожні чеки ? І що просто вони мені ось так повірять на слово , що у мене є достатньо фінансових засобів ?

 15. А підкажіть на рахунок страхування, зараз буду подавати документи на 2-гу шопінг візу, коли подавав на першу зробив річну страховку вона діє до 30.07.15, зараз треба робити нову?

 16. Відкриваю поьську шопінг-візу вперше(перед тим була шенген-бізнес віза). Чи можу я з нею перебувати в Чехії?

 17. Добрий день маю вже другу шопінг візу , коли робив візу минулого року то заодно і страховку зробив в страховій компанії ” Універсальна ” от час збіг і страховий поліс завершився . Був багато де і жодного разу ніде цю страховку не предявляв , і не показував . Питання : чи треба продовжувати тепер страховий поліс ше на один рік ?
  Дякую !

 18. Добрий день. Скажіть будь-ласка, з першою шопінг візою верталися з другом через Чоп (катались по Угорщині), чи можливий такий варіант, що не відкриють другу шопінг візу ????

  • Доброго дня. Рішення про відкриття візи приймає консул. Якщо Ви в’їхали через Польщу – то теоретично не має бути проблем, але все-рівно – все за ним…

 19. А підскажіть будь ласка, чи потрібно фактури збирати при відкритій другій візі? ну тобто щоб відкрили третю чи потрібно накоплювати фактури за поїзди з другої візи, чи там їх вже взагалі не буде потрібно? чи тільки з одної поїздки? І якщо в мене є білети з України зразу в Італію наприклад з заброньованим готелем, чи будуть в мене проблеми з перетинанням кордону?

 20. Добрий день, в мене шенген віза, я її вже прокатала, і коли з чоловіком знову поїхала в польщу на польській митниці мені забули поставити печатку в паспорт про вїзд,а чоловікові поставили цю печатку.Замітила я це будучи вже далеко від кордону,ось зараз буду вертатись додому ,скажіть що мене чекає на кордоні польському ?

 21. Дякую за корисну інформацію.
  Мене цікавлять наступні питання. Хочу відкрити другу шоппінг-візу. Але після першого приїзду з Польщі змінила прізвище (у зв’язку із заміжжям).
  Чи потрібно міняти закордонний паспорт? І як в такому випадку бути з рахунок-фактурою, яка зроблена на дівоче прізвище?

 22. Скажіть будь-ласка якщо я відкриваю 2 шопінг візу, чи можу я по ній заїхати в Польщу в цей же день, або наступний виїхати далі в Росію(Калининград) потім побути там, виїхати знов з Кал-да в Польщу на 1 день, вернутись знов в Кал-д?

 23. Добрий день, коли користуєшся другою шопінг візою чи потрібно після кожного перетину кордону привозити фактуру? Дякую.

 24. Доброго дня! Маю декілька питань, буду вдячна за відповідь. Планую першу поїздку до Польщі на шопінг. Чекаємо візи. Чи по першій візі ми можемо поїхати до Чехії через Польщу? Чи потрібно для дитини 3 років брати рахунок-фактуру? І де їх дають? Тобто, в будь-якому магазині чи супермаркеті на касі можна його попросити виписати? Дякую)

 25. Друзі, що робити? Були у Польщі на травневі, і не змогли взяти фактуру такс-фрі на малого (19 років, відкрита перша шопінг-віза) в ікеа без його присутності (поїхали з сестричкою в зоопарк та гуляти). А на наступний день – вихідний і ЖОДЕН супермаркет, магазин не працювали 🙁 Коли вже повернулися додому друзі оформили фактуру-ВАТ, але днем, наступним за день від’їзду з Польщі, тобто коли його там не було (віза ще діяла). Наскільки критично подавати такий ВАТ?

  • Така фактура точно не підійде, для Вас вирішення хіба щось підмалювати… Доречі, можна було і фактуру без нього зробити, треба було дати лише дані. Тут хіба шукати когось, хто підробляє такі фактури

  • Можна подавати днем пізніше. Наскільки мені відомо, на її дату ніхто не звертатиме уваги.

 26. Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, чи при подачі на другу візу потрібно надавати якісь документи, що підтверджують фінансову спроможність (довідку з місця роботи, виписку з картки з розрахунку 50 євро на день і тому подібне)? Чи можуть при перетині кордону попросити пред*явити гроші?

  • Доброго вечора! ніяких додаткових фінансових гарантій не потрібно предявляти при відкритті шопінг-віз. На кордоні можуть спитатись скільки маєте грошей. кажіть, що їдете на один день, якщо більше, приблизно розрахуйте мати при собі еквівалент до 60Є (1000 грн чи 250 злотих). Але в мене ще жодного разу не просили предявити кошти

 27. Маю відкриту 2-гу польську шопінг-візу, хотів би відвідати родичів в Афінах, по попередніх коментарях Ви радите спочатку раз “прокатати” візу в Польшу на закупи, а потім пробувати відвідати інші країни шенген-зони в т.ч. Грецію. Порадьте що мені пояснювати на кордоні з Грецією, чому я туда їду, якщо у мене віза на закупи в Польші!? Дякую !

  • Привіт. Я сам був з шопінг-візою в Греції. Але я летів з Варшави, тому кордон проходив лише Україна-Польща. Візу необхідно в будь-якому випадку “прокатати”. Рішення про те пустити Вас чи не пустити приймає працівник прикордонної служби, тому Ваше завдання зробити все, щоб він повірив в мету Вашого перебування та побачив, що Ви плануєте повертатись

 28. Маю прокатану річну шопінг візу. Хочу летіти в Іспанію на 3-и тижні. Є можливість летіти зі Львова , це зручніше і дешевше. На границі зможу предявити квитки назад і гроші . Готель не бронюю , бо їду до брата в гості. Чи не ризикувати і летіти з Польщі ?

  • В будь-якому випадку рішення про те пустити Вас чи не пустити приймає працівник прикордонної служби тої країни в яку Ви намагаєтесь вїхати. З Польщі буде менший ризик це факт, але якщо мати обгрунтування мети перебування – то все буде добре і з України

 29. польська робоча віза в мене закінчується 14.05.14.якого числа я можу подавати на шопінг візу?дякую.

 30. Доброго дня! В мене відкрита шопінг-віза річна, з коридором 90 днів. я вирахувала, що маю право перебувати до 3 червня 2014, так як 18 з 90 в мене вже використані. Відлік другого півріччя розпочнеться з 4 червня чи як? Питання в тому, коли я зможу знову перетнути кордон? Дякую!

  • Доброго дня, чіткої відповіді по Вашому питанню не маю, тому не буду Вас збивати з толку. Хтось каже, що 90 днів на рік, хтось каще, що на кожне півріччя. Достовірної інформації не чув…

 31. Добрий день! Прошу сказати, чому на другу шопінг-візу в анкеті потрібно вказувати кількість днів перебування 80, якщо фактично на рік виходить 180? Чи впливає ця вказана в анкеті кількість днів (80) якось на кількість дозволених днів перебування, яку буде вказано у річній візі?

 32. Скажіть, будь ласка, чи впливає на видачу візи кількість вказаних днів перебування у страхівці. Тобто, я оформила 1-шу шопінг візу і оплатила страхівку на 1 рік, але кількість днів перебування у страхівці вказано 32, то оформляючи 2 шопінг візу мені відкриють іі на 30, 60 чи 80-90 днів.? Дякую наперед

  • Доброго вечора. Кількість днів в страховці не впливає на відкриття візи. Головне, щоб страховка покривала першу поїздку (при відкритті багаторазової візи)

 33. підкажіть будьласка у мене перша шопінг віза є фактура але в ній лише номер паспорта і імя фамілія немає адреси чи відкриють мені другу

 34. Доброго дня. Підскажіть будь ласка, якщо в мене є друга шопінг віза прокатана, чи зможу я з нею летіти до Парижу з Варшави? Що для цього потрібно мати?
  Я читав що ви писали, що потрібно підтвердження мети поїздки, а що це означає? Це бронь в готелі? Дякую.

  • Доброго дня. Підтвердження було б непогано мати (бронь готелю, білет на поїзд в інше місто, де будете проживати тощо). Я літав в Афіни з Варшави, прилетів, а там навіть ніхто нас не зустрічав) Вийшли з борту і пішли за багажем і на вулицю! 😉

 35. Привіт! Скажіть, будь ласка, якщо під час дії другої візи “На закупи” в планах є відвідати іншу країну, чи буде проблемою придбати квитки з України напередодні поїздки в напрямку “Польща-країна шенген-зони”, чи варто придбавати квитки по факту прибуття в Польщу? Адже в квитку зазначають серію паспорта, чи не простежуть на кордоні по базі даних таким чином істину причину відкриття візи? Завчасно дякую за допомогу!

  • Привіт. Не думаю, що хтось щось таке простежує. З шопінг-візою можна подорожувати в будь-яку країну Шенген-зони. Я купував білет в Україні з Варшави в Афіни і без проблем!
   Успіхів 😉

 36. Доброго дня!

  Підскажіть будь ласка, ми з чоловіком прописані в Житомирский область. Їзди в Польшу по туристичній візі, які е в нас шанси що нам відкриють візі на закупку на рік?

  І чи можна з такою візою подорожувати в інші страни ЕС?

  Дякую.

  • Доброго вечора.
   В будь якому випадку спершу відкривається одноразова віза на 7 днів, а далі вже багаторазова.
   Так, з такою візою можна подорожувати в усі країни, що є у Шенген-зоні.

 37. Добрий вечір, дякую за корисну інформацію. Підскажіть будь-ласка: відкрила першу шопінг візу з 12.12.13 по 02.01.14, тоді ж оформила страховку з 12.12.13 по 11.12.14. Зараз подаю документи на другу шопінг-візу. Чи буде ще дійсний цей страховий поліс для другої шопінг-візи?

 38. Добрий вечір!Скажіть, будь ласка, чи можна подавати рахунки-фактури(отримані під час першої семидневної шопінг візи) на отримання другої шопінг-візи, якщо з моменту попередньої шопінг-візи минуло вже більше року часу?

  • Добрий вечір! Вже стикався раніше з цим питанням, коли подзвонив в колл-центр, сказали що можна, адже рахунки-фактури не мають терміну і строку дійсності. Головне, щоб дата у рахунку співпадала з датою Вашої поїздки.

 39. Скажіть будь ласка, якщо я відкрию другу шопінг візу, і з Польщі полечу в Іспанію на 2 тижні, чи не будуть при виїзді назад, на польському кордоні запитувати, мій “побит” за цих 2 тижні, все ж таки це не 1-2 дні закупів, а 2 тижні, чи не потрібно показувати чек з готелю чи щось подібне? (щоб не влупили депортацію при виїзді). Дякую.

  • Літав цього року в Грецію з Варшави на 2 тижні (шопінг-віза була прокатана), вертався у Варшаву і рейсовим автобусом до Львова. Нічого не питались, попросили лише мою дівчину вийти з автобуса, вона верталась дуже загорілою))) Спитались де була, місце народження, все відповіла правдиво, сказала, що була в Греції, ніяких проблем не було. Мене взагалі нічого не питались

   • дуже дякую, за відповідь!) Просто я була в Чехії 3 місяці, в мене була короткострокова віза до 90 днів і поверталася назад як раз день до закінчення візи, й на польському кордоні запитали чи маю я документи про проживання за цей час, оскільки я їздила за програмою на навчання, то все було ок! Та мені здається запитали про це лише тому, що я була там не тиждень-два а три місяці!)

   • Доброго дня, Романе!

    Дякую вам за допомогу! Ми з чоловіком , користуючись вашими порадами, відкрили спочатку перші шопінг -візи з 7- денним перебуванням. До Нового року з’їздили у Краків на 3 дні ( море задоволення!!!), тепер подали документи на другу шопінг-візу. Але ,на жаль чоловіку відкрили на півроку, а мені на рік. До речі, у вас і замовляли страхівку з безкоштовною доставкою та зелену карту , зекономили . Всім задоволені!!! Дякую за поради! Успіхів усім! ))))
    Єдине хочу сказати, що коли вписували на другу шопінг-візу термін перебування 90 днів та дату з 20-01-14 по 19-01-15, то сказали виправити дату на з 20-01-14 по 20-01-15.

    • Дякую, Інно!) Дуже приємно за Ваш відгук!
     Бачите, відкривають як кому повезе, але все ж це не важко!) Вікдрити візу та свої кордони насправді – легко! 😉
     Успіхів та гарних майбутніх подорожей! 😉

 40. Доброго дня! В мене була відкрита культурна шенген віза(ціль поїздки -08, тип – с, термін перебування 60 днів). Під час поїздки я здійснила покупки і отримала чек- фактуру. Чи можу я подавати на мультишопінг візу, якщо перша віза в мене не була шопінг?Чи відкриють мені візу на 1 рік?
  Щиро дякую!
  З найкращими побажаннями,
  Наталія

  • Доброго дня, Наталія. Нажаль, щоб відкрити мульти шопінг-візу (другу, третю і т.д.) необхідно в будь якому випадку пройти всю процедуру, тобто спершу першу шопінг-візу на 7 днів, а далі вже наступні.

 41. Привіт.
  Дякую за поради на рахунок візи.
  Сьогодні здав документи на другу візу, але єдиний нюанс:
  25 Пункт. Запланований час перебування або транзиту. Просимо вказати кількість днів – ставите 80 днів.

  Тут попросили поставити 90 днів.

 42. Підкажіть будь ласка, скільки максимально днів у рік можна бути на території шенгену по другій шопінг візі?

  • Максимальна кількість днів буде прописана у паспорті на візі. Там буде вказано коридор, на протязі якого Ви зможете перебувати “енну” кількість днів. Це може бути 20, 60, 80, 90, 180 днів. Наперед невідомо на скільки Вам відкриють візу, все залежить від консула.

 43. Підкажіть, чи можуть бути проблеми, коли є тріщина на вікні автомобіля і чи перевіряють вміст СО в вихлопній трубі на митниці і на території Польщі?

  • Скільки їздив автомобілем – то жодного разу не перевіряли вміст СО. Можливо, якщо машина викликає підозри – то можуть перевірити, але такої інформації я не маю, також на рахунок тріщини не можу Вам сказати. Навіть в Україні заборонено їздити з тріснутим склом. Можливо хтось стикався з цим, то дасть відповідь.

 44. Доброго вечора…скажіть,будь ласка,скільки часу виробляється друга шопінг-віза?

 45. Добрий вечір. Із перечитаного дізнався, що Рівненська область не входить в перелік областей, де можна відкрити шопінг візу.Чи це правда??? Чому так??? І чи не відбулося ніяких змін стосовно переліку??? Хочу собі відкрити шопінг візу,але не знаю як бути.До цього маю 2німецькі і 1італійську шенген візи.Дякую

  • Доброго дня. Так, спершу Рівненської області і дійсно не було в переліку, проте тепер і в Рівному є візовий центр. Перелік областей мінявся, та постійно доповнювався на сайті, зараз такий повний список:
   – Львівська область;
   – Тернопільська;
   – Івано-Франківська;
   – Закарпатська;
   – Чернівецька;
   – Рівненська;
   – Волинська;
   – Вінницька;
   – Хмельницька;
   – Житомирська.

 46. хочу запитати вас таке. я у візовий центр йду 12.12. в анкеті написала поїздку 21.12, коли писати дату звороту? одні кажуть додавати 22 дні чи додавати 7 днів? а як писати страхівку? до тих 22 днів додавати +15 днів чи до 7 днів додавати+15 днів. дякую за допомогу

  • Дату повернення пишете +22 дні, це буде коридор, в межах якого Ви будете мати 7 днів перебування. Якщо страховка буде лише на першу візу, то вона має повністю покрити ці перші дні перебування. Але, краще робіть відразу на рік страховку, мінімум на 30-45 днів перебування, тоді зможете її використати і при подачі на другу шопінг-візу

 47. Доброго дня, Василь. Так, згідно нових спрощених правил, Ви дійсно можете претендувати на дворічну візу. Проте, краще буде при заповненні анкети у візовому центрі перепитати у працівників, адже в нас ситуація постійно міняється, а вони точно в курсі, і якщо така змога буде – то вони дозволять Вам написати термін 2 роки. Крім того, навіть якщо Ви напишете в анкеті самі 2 роки, вони або попросять виправити, або залишать так, а рішення про видачу і терміни дії візи в будь-якому випадку приймає консулат.

  • Дякую Романе, 27-го спробую про говорити у візовому центрі щодо можливості дворічної візи

   • Сьогодні був у візовому центрі, по дворічний візі сказали однозначно – закупова віза максимум на рік

    • Сьогодні подав документи на 2-гу шопінг візу в Тернополі. В візовому центрі сказали, що максимальний термін для візи на закупи становить – 370 днів. Я спочатку заповнив на 1 рік, але в віконечку дозволили виправити. Цікаво побачити на скільки відкриють ))))

     • Сьогодні отримав паспорт, візу дали на рік і два дні з часом перебування 90 днів, раніше завжди отримували на час перебування 80 днів.

     • Василь, щиро вітаю Вас з річною візою! Радий, що наш сайт став Вам корисним! Гарних Вам подорожей та море незабутніх емоцій! Європа чекає на Вас!
      Успіхів 😉

 48. Добрий вечір! Підкажіть, будь-ласка, куди можна звернутись, щоб до Нового року виробити шопінг візу . У візовому центрі вже немає вільних дат. Можливо порадите якісь агенства, турфірми?хочу подарувати дружині

  • Добрий вечір. Ви можете записатись у візові центри Ужгорода або Івано-Франківська. Якщо Ви бажаєте відкрити спеціально для новорічної подорожі, то турфірма Вам відкриє під будь-який тур сама візу, при умові, що Ви будете їхати у цей тур. Тут непогані та недорогі тури в Європу http://namori.org/novorichni-tury-2014/

  • Добрий день , єєєє , є у них вільні дати , просто бариги які крутяться під центром , всі дати штучно забивають , під уявні ( вигадані дані ) , а потім доїжджєючим продають ! Моя порада частіше заходьте і провіряйте наявність вільних дат на цьому сайті https://www.visaservices.firm.in/Poland-Ukraine/Ukranian/scheduleanappointment.html і буде вам щастя .
   Я ачора зайшов традиціно в обід на сайт була одна вільна дата , зразу на цей день ( тобто я заходив на сайт 20 листопада , і відповідно зеленим світилася вільна дата саме на 20 листопада ) От і буде вам віза , даю гарантію ! Просто докладіть зусиль , не лінуйтись 20 раз зайти в день на сайт і на 21 будете святкувати перемогу !!!

   • Цілком згідний! Я також на цьому постійно акцентую увагу, що дати звільняються. І цілком реально записатись на ближній час, головне бажання і трішки зусиль. Але я думаю ці зусилля вартують того, щоб зекономити 100-200 Євро. Дякую, Віталію, Вам за допис, думаю він додасть трішки натхнення нашим читачам! Успіхів! 😉

 49. Дуже цікава і змістовна бесіда. Дякую автору, що сам отримав задоволення від подорожей і поділився з іншими.
  У мене питання: у мене є відкритий шенген (іспанія) мульті, який закінчується. От якщо я здійсню закупи у польщі по ньому, візьму підтвержуючі документи…
  Як ви гадаєте, відкриють меню польську шопінг візу зразу на рік?
  Завчасно дякую.

 50. скажіть будь-ласка чи можна подавати документи на другу шопін візу якщо після першої візи є тільки чек але не має фактури

 51. Отримав першу шопін візу , черги були шалені , півтора місяці . 22 жовтня зайшов заради цікавості на сайт Візового центру у Львові і офігів з 23 жовтня по 20 листопада всі дати були вільні . За 15 хвилин часу всі дати розхапали , немов ті гарячі пиріжки , і я підозрюю , що розхапали саме бариги , які крутяться під центром . Порада – заходьте на сайт візового центру у неділю вечері , саме в цей час можна зловити і забронювати вигідну дату . Або в період будні дні в 15.30 . Саме в цей час , візовий центр завершує обробку даних , завершує прийом громадян і вірогідність вільних дат в рази більша , ніж завжди . Перевірено – промоніторино – пітвердженно !!!
  Так ось , з першою шопінг візою пішли у Польщу , поїхали в Гданськ на 4 дні , в Мельброк , Сопот . Вернулись в Перемишель і звідтам на пішохідний перехід в Медику ( Польща ) Класно провели час , завітали у кілька супермаркетів взяли дві фактури ( десь товару до 100 злотих було у них ) за 5 хвилин пройшли кордон туди , за 10 хвилин назад у Україну . ВСе сіли на маршрутку і поїхали на вокзал .
  Тепер ортимав другу шопінг візу , дали на рік часу . Просто варто у анкеті так і писати що на рік і відкриють на рік .
  Тепер дорога відкрита і майбутні подорожі вже видніються на горизонті . Всім гарного настрою , щасливої дороги і всього найкращого !!! 🙂

 52. Чи можна їхати в Австрію через Польщу другою шопінг візою прокатаню .. Чи не буде проблем … Є заброньований готель чи потрібно подавати в посольство Австрії на другу візу ?

  • якщо ваша друга шопінг віза дійсна, то другу (австрійську) вам не поставлять. одночасно два шенгени в один паспорт не можна.
   їдьте по польській візі.на всяк випадок захопіть з собою роздруковану бронь готелю, якшо можна підтвердження про оплату.
   але думаю що проблем не буде.

 53. маю таке запитання. Мала французькы шенгени за останны 3 роки. Але у вызовому центры Францыъ дыэ такв послуга, що можливо выдправляти документи за допомогою кур”эрськоъ служби доставки ТНТ. Чи діє така послуга при поданні заявок на Польську шоппінг візу? і чи хтось користався такою послугою?

  • Доброго дня. Доставка кур’єром діє у візовому центрі Польщі у Львові. Сам не користувався, але її пропонують працівники візового центру при подачі документів.

   • З Візового центру у Тернополі отримували документи за допомогою кур’єра ТНТ – 50 гривень за кожен паспорт. Без проблем

 54. Скажіть будь ласка,фактура подається вже при подачі на другу шопіг-візу,так? Є мінімальна сума на яку має бути подано фактур,якщо так,то яка?
  І дуже дякую за корисну інформацію все досить чітко розказано.
  Щиро вдячна.

  • Доброго дня, Ілона. Фактура подається вже разом з документами на другу шопінг-візу. Мінімальної суми немає, чесно, я подавав з фактурою на 7 злотих 😉 Дякую Вам за відгук, радий що Вам допомогло

 55. Доброго дня!Скажьть,будь-ласка,якщо я маю першу шопінг-візу і вже прокатала її,зразу подаю документи на другу-то першу анульовують,на скільки відкривають другу?І чи потрібно чекати коли закінчеться перша,чи можна відразу їхати по другій?

  • Доброго дня! Перша шопінг-віза, вважається недійсною після використання, навіть якщо її термін ще не вийшов і Ви можете виготовляти і їхати по другій візі

 56. Добрий вечір ! Підкажіть будь-ласка питання : кількість днів зазначаємих на 2у шенгенську візу днів 80 чи 90 ? а також на який це термін- на пів року чи на рік ? Чи все залежить від консульства ?

 57. напишіть будьласка чи можу я з другою шенген візою (шопінг) їхати в Грецію по турпотівці

  • Так звичайно, але спершу треба буде разок зїздити до Польщі, а далі можете використовувати її як звичайну Шенгенку. Я сам був з шопінг-візою в Греції

 58. дуже вам дякую за статті про оформлення віз.
  інформації в інтернеті багато, а тут вона відфільтрована і систематизована. скористався. дуже помогло, а головне зекономив час на фільтрування.
  оформив таким чином вже другу (річну) візу.
  ТНХ!!!

 59. Доброго вечора.
  Мені щойно видали другу шопінг візу. Скажіть будь-ласка чи можна по ній їхати в Словаччину через Польщу? І який транспорт при переїзді в Словаччину краще обрати поїзд чи автобус?

  • Так, звичайно. Ви можете їхати у будь-яку країни Шенген зони. Транспорт Ви обираєте самі, виходячи з питань часу, комфортності та економії грошей.

  • їздили по шопвізі в хорватію. на укр-польському кордоні на запитання куди їдемо відповів шо їдемо на море. відразу отримав зауваження шо віза в нас закупівельна і т д… відбрехався, шо вже не першинй раз і по дорозі назад заїдемо до перемишля і зробимо закупи, як має бути. і т д.
   думаю, аби не відповідати на зайві запитання на кордоні краще казати шо ви їдете до польщі тратити гроші, а далі їдьте собі до словакії, далі проблем ніяких.
   ну і збирайте фактури…

 60. Не в курсі як у львівському візовому центрі ставляться до того, що з рюкзаком приходиш?
  В Івано-Франківську дядечко-охоронець трохи побурмотав що я з сумкою та ще й з ноутбуком приїхав та й впустив, хоча по регламенту міг не пускати.
  Без рюкзака з ноутом їхати не варіант, а залишати його на вокзалі в камері схову щось не дуже хочеться…

  • Не знаю, в принципі, я завжди ходжу з кейсом на документи, ще ні разу не було прецедентів. Думаю, якщо сказати що нема де лишити, все в середині показати, то проблем не буде.

   • Був у візовому, приходив з рюкзаком – всім було байдуже що там, ніхто не цікавився =)

     • Я б не сказав що великі. Зайнято десь чверть стільців в зоні очікування, може навіть менше. Був о 12 дня.

 61. Дуже дякую за корисну інформацію. В мене вже є друга віза, вже записана на подачу документів на третю, але в мене питання – чи відкриють візу якщо є фактура тільки з однієї поїздки, а поїздок декілька?

 62. Скажіть будь -ласка ,чи обовязково кожен раз вїжати в шенген зону через Польщу?

  • Не обов’язково, проте кажуть, що бувають прецеденти, коли просять на кордоні іншої країни Шенген-зони (якщо Ви в’їжджаєте через неї в Шенген-зону) документи, що підтверджують мету поїздки.

 63. Доброго вечора! підкажіть, будь ласка, з другою шопінг візою скільки часу можна бути в Польщі? чи можна бути всіх 90 днів( в першому півріччі ) за один заїзд?

 64. скажіть, багато хто каже що з шопінг візою можуть бути проблеми в Німеччині
  тобто що це “польський шенген”
  незнаю правда що це таке)
  це так?

  • Шопінг-віза – це звичайна шенгенська віза, просто призначення її – це закупи у Польщі. Проблем з нею не має бути в жодній країні Шенген-зони.

 65. скажіть будьласка от в мене 2 шопінг віза річна маю шось 4 в-їзди ну і 4 чи то 5 фактур… проблеми відкрити 3 можуть виникнути?

 66. До речі візові центри ше ті каруселі.
  Відкрили їх тупо для збивання бабла, бо попит є великий на візи.
  А документи в те ж саме консульство везуть. Виявяється воно справляється з навантаженням документів, що подаються.
  Якщо напряму в консульство подаватись то тільки 35євро треба платити.
  Але в консульство зареєструватись можна тільки через сайт, а воно там нічого не працює, коротше не реально.
  Ось так і живемо: як не свої обдурять, то чужі на****ть 🙁
  Хоча зрозуміло що все те не без відома “своїх” робиться.

  • Шопінг-візи робить тільки візовий центр, напряму в консульстві Ви їх не зробите. Якщо глянути на картину під візовим центром у Львові, то там таке робиться як раніше під Консульством – всі “рішали” перейшли туди.
   Ці статті для того і готував, щоб люди самостійно робили візи: це не складно і не дорого

   • Ольга. Скажіть будь ласка, а чому шопінг візи можна отримати лише в візовому центрі, а в консульстві ні? Адже там на 350 грн. буде дешевше.

  • Усім, привіт шукав по інтернету інфо. на першу візу, у вас знайшов вже на другу. В принципі все вийшло коридор дали на рік, а перебування на 60 днів. Потім будем пробувати на 3-тю, цікаво чи також будуть потрібні чеки, щоб її зробити. Ато полякам всерівно важко зрозуміти про рахунки фактури ))) Лишні нерви ))).Дякую, за інфо. пишіть потім про третю !

   • Привіт!
    Дуже радий, що допоміг Вам. Так на 3-тю також треба буде рахунки фактури, але це не обов’язково з кожної поїздки. У візовому центрі казали, що необхідно хоча б з половини поїздок.

 67. Практика показала, що якщо плануєте оформляти другу шопінг візу, то реєструватись на подачу документів треба в той же день, що і реєструєтесь на першу, а не після повернення з Польщі. Зараз дикі черги до візових центрів.
  В результаті вийшло що на першу подачу документів чекав місяць, на другу вже 2 місяці чекати треба. Шось зовсім не круто.

  • Яка практика?) Система пропускає одну реєстрацію на подачу документів на один паспорт, тобто поки Ви не подали документи на першу візу, Ви не можете реєструватися на подачу на другу. Коли Ви подали документи, можете одразу реєструватися на наступну візу. Звичайно в сезон весна/літо воно не зовсім круто виглядає, адже всі туристичні роблять візи, сезонники-заробітчани роблять візи – от і результат шалені черги. Як то кажуть готуй сани влітку, а шопінг-візу взимку)))

   • Практика то я так ляпнув)
    Думав що можна 2 дати подачі одразу забронювати.
    Добре що сказала, а то вже думав шо лоханувся)
    А чекати дійсно довго… доведеться восени по Європах їздити + туристів буде менше, ціни нижчі.

 68. Ви зробили стаховку на рік ще коли на першу шопінг візу подавались. Коли подавались на другу то у Вас вже була страховка, але вже пройшов певний час, тобто страховка на момент подачі на другу шопінг-візу вже не покривала рік. Може тому на півроку візу дали?

  • Не думаю, страховка – це така річ, яка береться на свою відповідальність. При подачі документів вона є обов’язковою, але при в’їзді її навіть не завжди перевіряють (але вона ОБОВ’ЯЗКОВО має бути в наявності). Ви самі маєте контролювати чи Ваша страховка дійсна на момент подорожі і чи вона покриває ту кількість днів на яку Ви плануєте подорожувати.
   На рахунок того чому відкрили на пів року, тут ніхто Вам точно не скаже. Зараз так відкривають (читав на форумах – тенденція в цей час – шопінг-віза на пів року), хоча при подачі документів пишете на рік. Так що, тут, як як казав раніше, “як карта ляже”.

   • Усім, привіт шукав по інтернету інфо. на першу візу, у вас знайшов вже на другу. В принципі все вийшло коридор дали на рік, а перебування на 60 днів. Потім будем пробувати на 3-тю, цікаво чи також будуть потрібні чеки, щоб її зробити. Ато полякам всерівно важко зрозуміти про рахунки фактури ))) Лишні нерви ))).Дякую, за інфо. пишіть потім про третю !

   • Коли подавав на другу шопінг-візу то зробив страховку рівно на рік, починаючи з тієї дати, яку вказав при подачі документів як заплановану дату поїздки. Але є нюанс: страховка для шенген візи повинна покривати ще 10 днів після кінцевої дати приїзду – цей момент дівчинка з страхової компанії відверто завтикала. Проте консульство виправило це таким чином: між датою подачі документів і запланованою датою відїзду було два тижні, тому, скориставшись цим коридором, консультсво видало мені візу з дати, яка на тиждень раніше ніж я просив, але на рік. Таким чином вони вмістили строк дії візи в мою страховку. Судячи з цього випадку можу сказати, що страховка таки важлива і що не варто економити 100 грн, краще вже отримати мультивізу на рік.

   • При заповненні анкети на короткострокову візу у пунктах 29-30 потрібно чітко вказати дату в”їзду та виїзду, тобто загалом перебування 7 днів. А як же коридор у 20 днів? Сподівалась, що в межах 20 днів можна вибирати дату поїздки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *